[vc_row][vc_column][vc_column_text]در این بازدید، دکتر خسروپور به‌همراه تیم همراه، ضمن بازدید از فضای کاری و امکانات مرکز فینوداد در واحد شتابدهی آن واقع در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و بررسی تیم‌های استارتاپیِ حاضر در این مرکز، در نشستی با حضور یاسر قلیش‌لی معاون توسعه‌ی کسب‌وکار شرکت داده‌ورزی سداد، حمید قراگوزلو مدیر مرکز نوآوری فینوداد و سایر اعضای مرکز فینوداد شرکت کردند.
در این نشست، یاسر قلیش‌لی، ضمن معرفی شرکت داده‌ورزی سداد و جایگاه آن در اکوسیستم بانک‌داری و نقش این شرکت در توسعه‌ی فناوری در بانک ملی ایران، به تبیین جایگاه نوآوری و به‌ویژه نوآوری باز در شرکت داده‌ورزی سداد پرداخت. وی در ادامه، مشکلات و موانع موجود در مسیر طرح‌ها نوآورانه در حوزه‌ی فین‌تک و بانکداری را تشریح و پیشنهاداتی به‌منظور رفع آن‌ها ارائه کرد.
در ادامه، حمید قراگوزلو ضمن معرفی سیاست‌ها، فعالیت‌ها و اهداف و برنامه‌های مرکز، خواستار تعامل بیشتر بین فینوداد و مرکز همکاری‌های تحوّل و پیشرفت ریاست جمهوری به‌منظور رفع موانع و نیازمندی‌های استارتاپ‌های فین‌تکی شد.
در این نشست، تیم‌های استارتاپی حاضر در مرکز شتابدهی فینوداد، ضمن معرفی محصولات و فعالیت‌های خود، خواستار حمایت مرکز همکاری‌های تحوّل و پیشرفت ریاست جمهوری در رفع برخی موانع بالادستی در مسیر رشد استارتاپ‌ها شدند.
در نهایت، دکتر خسروپور ضمن تقدیر از فعالیت‌های انجام گرفته در حوزه‌ی نوآوری و به‌ویژه نوآوری باز توسط سداد و فینوداد، به معرفی پتانسیل‌های همکاری‌های متقابل در زمینه‌ی حمایت از طرح‌های نوآورانه و تشریح خدمات و حمایت‌های مرکز همکاری‌های تحوّل و پیشرفت برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”4956,4957,4949,4951,4952,4953,4954,4955″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.