مرکز نوآوری فینوداد به بررسی و معرفی محصولات شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه فین‌تک می‌پردازد.


زمان تاسیس: سال 2013

بنیانگذار: علی نیک‌نام

تعداد نیروی انسانی: 101-250 نفر

جغرافیای فعالیت: اروپا

سرمایه جذب شده: 16.7 میلیون یورو در 1 راند

آدرس وب و اپلیکیشن: bunq.com

موفقیت‌ها: جز 50 فین­تک برتر 2018 و fintech Impact Award 2017

شاخص‌های کلیدی عملکرد: تعداد کاربر، حجم پول پس‌انداز شده برای کاربران

بونک استارتاپی است که طیف وسیعی از خدمات مالی تحت مجوز دولت ارائه می‌دهد. اشخاص می‌توانند حساب‌های بانکی اختصاصی ایجاد کنند. درخواست پولی که برای پیش‌پرداخت هزینه کردند را بدهند و از یک کارت برای حساب‌های بانکی متعدد استفاده کنند. همچنین می‌توانند حساب خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند تا برای خرید هدیه یا غذا سهم خود را در لحظه پرداخت کنند. کسب‌وکارها می‌توانند به کارمندان خود کارت اعتباری بدهند تا پرداخت انجام دهند یا گوشی‌های هوشمند خود را به یک ترمینال پرداخت موبایل تبدیل کنند.

اپل‌پی:
برخورداری از مزایای Master card یا Maestro بونک هنگام استفاده از اپل پی، پرداخت آسان، امن و خصوصی در فروشگاه‌ها، اپلیکیشن‌ها و در وب.

کارت جهانی:
استفاده آنلاین و آفلاین از کارت‌های اعتباری بونک، 10 کیلومتر بالای زمین 10 منطقه زمانی دورتر! شما می‌توانید تا سقف 10 بار در ماه از ATM رایگان پول برداشت کنید.
بانک‌های سنتی وقتی از کارتتان برای رمزهای دیگر استفاده می‌کنید هزینه اضافی اعمال می‌کنند؛ بنابراین بونک در خارج از اروپا برای شما صرفه جویی می کند.
بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی نیاز دارند که شما کد CVC خود را وارد کنید. برای امنیت بیشتر شما می‌توانید هر زمان که خواستید کدCVC خود را تغییر دهید. هرکجا که هستید تمام تنظیمات کارت را می‌توانید بلافاصله تغییر دهید. تغییر پین، تنظیمات محدودیت خرج کردن و مسدود کردن کارت شما می‌تواند در عرض چند ثانیه انجام شود.

پرداخت‌های بین‌المللی 8 برابر ارزان‌تر:
با همکاری با ترانسفروایز نرخ ارز واقعی را دریافت می‌کنید و زمان پرداخت می‌تواند از بین 39 ارز مختلف به‌راحتی انتخاب کنید.

بودجه‌بندی ساده:
بودجه‌بندی درست: تا 25 حساب بانکی کاملاً کاربردی در برنامه بونک شما. حساب‌های بانکی چندگانه به شما اجازه می‌دهد پول خود را به چیزهایی که برای شما مهم است اختصاص دهید. باتوجه‌به بودجه پیشروی شما، می‌توانید به همان اندازه‌ای که می‌خواهید خرج کنید. هر اکانت یک حساب بانکی کاملاً کاربردی با IBAN است. شما می‌توانید ارسال و پرداخت‌ها را انجام دهید و کارت خود را برای پرداخت به هر یک از آن‌ها متصل کنید.

حساب مشترک فوری:
این حساب‌ها می‌تواند هروقت و با هرکس که بخواهید ایجاد شود و برای کارهای زیادی مناسب است. برای هم‌اتاقی یا آخر هفته خود با دوستانتان، حساب مشترک می‌تواند از طریق اپلیکیشن بونک در چند ثانیه ساخته شود و هروقت که زمانش رسید فورا بسته شود.

پس‌انداز خودکار:
بونک به شما کمک می‌کند راحت‌تر و ساده‌تر پس‌انداز کنید. اهداف پس‌انداز مختلفی برای هر چیزی که می‌خواهید ایجاد و گزینه پس‌انداز خودکار را فعال کنید. هر پرداختی که انجام دهید روبه‌بالا گرد شود و مقدار اضافی پس‌انداز گردد.

لینک پرداخت شخصی شما:
ساده‌ترین راه برای بازگرداندن پول شماست با هر بانکی کار می‌کند لینک شما در چند ثانیه می‌تواند ایجاد شود. این لینک می‌تواند بارها به اشتراک گذاشته شود و منقضی نمی‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.