ویناردواینز از داده‌های مشتریان برای برقراری ارتباط صحیح با آنها و انجام بازاریابی یک‌به‌یک آنی استفاده می‌کند. این شرکت در مسیر تلاش‌هایی که در حوزه تجزیه‌وتحلیل داده و هوش مصنوعی انجام داده، درس‌هایی آموخته است. با کسب آگاهی از این درس‌ها، می‌توانید بهره‌وری کمپین‌های بازاریابی خودتان را افزایش دهید، با مشتریان تعامل مجدد برقرار کنید و به درآمد بالاتری برسید.

  • وینیاردواینز با استفاده از یک پلتفرم اتوماسیون بازاریابی خرده فروشی، رویکرد ارسال پیام یکسان به میلیون‌ها نفر از مشتریان را کنار گذاشت و به برقراری ارتباط معتبر، مرتبط با موضوع وشخصی‌سازی شده روی آورد. این پلتفرم کمک کرد تا این شرکت بتواند با تکیه بر موتور تصمیم‌گیری مبتنی بر هوش مصنوعی، زمان‌بندی ومحتوی ارسالی برای هر خریدار را به‌صورت مجزا مشخص کرده و کمپین‌های ترغیب‌کننده برگزار کند.
  • وینیاردواینز همچنین قابلیتی به نام “مخاطبین قابل پیش‌بینی” را به‌کارگرفت و با کمک این قابلیت، توانست براساس رفتار آنلاین، تراکنش‌های خرید و سطح تعامل فردی مشتریان با برند؛ پیام‌های شخصی‌سازی‌شده برای آنها ارسال کند.
  • با بررسی مثال مذکور، می‌توانیم چند اقدام خوب دیگر را نیز شناسایی کنیم: برای مشتریان، در هرمرحله از تعامل باشما که باشند،

یک تجربه عالی ایجادکنید؛ بهترین ترکیب کانال ارتباط با هر مشتری را شناسایی کنید و دیدگاه‌های مخاطبان را بررسی کنید تا درک بهتری از سلامت مشتری و نحوه تعامل او با محصولات پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.