مرکز نوآوری فینوداد به بررسی و معرفی محصولات شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه فین‌تک می‌پردازد.


 

نام شرکت:  Doctor on Demand

حوزه فعالیت: تنظیم قرار ملاقات، آزمایش و ارتباط بیمار پزشک

مدل درآمدی: پرداخت به ازای هربار استفاده

محصول: ارتباط سریع با پزشک

فناوری کلیدی: ارتباط از راه دور (صوتی و تصویری)، انتقال داده و اپلیکیشن‌های موبایل و پلتفرم‌های نرم افزاری

موقعیت جغرافیایی: ایالات متحده آمریکا

سال تاسیس: 2012

سرمایه جذب شده: 160.7 میلیون دلار

آخرین تامین سرمایه: سری c

از نرم افزارهای موبایلی سلامت و نرم افزارهایی که تصمیمات درمانی پزشکان را تسهیل می‌دهند و با هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، فناوری دیجیتال انقلابی نوین در زمینه بهداشت و سلامت پدید آورند. ابزارهای دیجیتال سلامت این پتانسیل نهفته را دارند تا درمان و شناسایی دقیق بیماری‌ها را بهبود بخشند

شرکت‌ها در حوزه سلامت دیجیتال فعالیت می‌کنند در دوران فراگیری کرونا خوش درخشیدند و نیاز بالای شهروندان به درمان سرپایی و غیرضروری را به خوبی پاسخ دادند. از جمله این پلتفرم‌ها که از اتلاف زمانی و مکانی کاستند سامانه زیر می‌باشد. البته این سامانه‌ها روش‌های درآمدی مختلفی نظیر حق اشتراک یا پرداخت به ازای هربار استفاده را انتخاب می‌کنند. این سامانه خدمات منحصربفردی برای مشترکین سازمانی در نظر دارد. برخی از این سامانه‌ها کنترل فشارخون و قند را برعهده دارند .

 Doctor on Demand شرکتی است که محصول نوآورانه و خلاقانه در حوزه سلامت دیجیتال عرضه می‌کند که در آن ویزیت با پزشکان به صورت آنلاین و درلحظه برنامه‌ریزی می‌شود. این پلتفرم بر تبلت و موبایل و رایانه قابل اجراست شاید یکی از کاربردهای سامانه استفاده غیرضروری از پزشکان و روانشناسان می‌باشد. یکی از مزایای این پلتفرم امکان استفاده 7 روز هفته و24 ساعته می‌باشد. این شرکت سرویس ویژه برای سازمان‌ها تدارک دیده تا وضعیت جسمی و روانی کارکنان را بهبود بخشد. از دیگر مزایای این سامانه حضور بیش از1400پزشک وبیش از 300 روانشناس است. و کاربر تنها لازم است 90 ثانیه برای پاسخگویی منتظر بماند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.