سرمایه‌گذاری مستقل؛ پذیرش سیستم‌های مدیریت سرمایه‌گذاری خوداتکا


 

باتوجه به تغییرات روزافزون فناوری‌های مالی در سراسر دنیا، صنعت سرویس‌های مالی به سمت استقلال حرکت می‌کنند. خانوارهای هزاره و نسل Y اعتقاد دارند این پول دارایی من است چرا باید برای مدیریت به فردی دیگر اعتماد کنم؟

  •  تکنولوژی‌های ثروت محور، توازنی بین امکانات مالی و دسترسی افراد برقرار می‌کنندکه سبب حرکت شتابان به سمت نوآوری و مدل‌های جدید سرمایه‌گذاری می‌شود. با توجه به نتایج تحقیقات شرکت‌های  Xtiva و KPMGزنان با سرعت بیشتری با تغییرات تکنولوژی‌های مالی ساده تطابق می‌یابند و به عبارتی دیگر تکنولوژی بهترین دوست آنهاست. درحالیکه اعتماد به سیستم‌های قدیمی، از دست رفته و تکنولوژی جدید جایگزین آن شده است. افزایش آگاهی جهانی درباره نیاز به تحصیلات مالی و سواد رسانه‌ای موجب شده در پذیرش سیستم‌های مدیریت نقدینگی تجدید نظر شود و باتوجه به مزایای مدل سرمایه‌گذاری مستقل جایگزین مدل سرمایه‌گذاری قبلی شود. طی مصاحبه‌ای که با 60 مدیر عامل شرکت‌های جهانی به عنوان بخش اساسی ازتدوین استراتژی رهبری برای بانک جهانی صورت گرفته‌، اغلب آنها نیاز را تمرکز بر تحصیل دانش مالی می‌دانستند یا به دنبال خلق روشی خلاقانه و مبتکرانه برای کدنویسی  و یادگیری کارا بودند.
  • یکی از مشاوران مالی  بر این باور است که همه افراد، دانش مالی درستی کسب نکرده و ما هنوز هم  از روش‌های قدیمی مدیریت سرمایه  استفاده می‌کنیم. پلتفرم‌های مالی  دارای قابلیت اندازه‌گیری سرمایه‌گذاری صنعت باید ساخته شود. وی این ایده را از مشاهده  فرزند 14 ساله‌اش الهام گرفته که در سیستم مالی مشارکت نداشت اما به او برای ساخت سیستم جدید کمک کرد. 10 تا 12 میز وجود داشت که بر روی یادگیری یک موضوع تمرکز داشتند و مدل یادگیری آنها آموزش هر کاربر به فرد بعدی بود. این رویکرد، سالن مالی همراستا با پروژه تحقیقاتی نوردیک 2017 بود.
  • طی مصاحبه‌ای با 60 نفر از خریداران خانم در همه سنین در استکهلم، کوپنهاگن، هلینسکی، تقریبا همه آنها فرآیند بانکی پدیده‌های مالی را ناکارآمد می‌دانستند. ترجیحات مالی در این برنامه‌ها کم‌رنگ‌تر شده بود و بیشتر متمرکز بر رقابت ذهنی زنان بود. همچنین، مکالمات در پلتفرم‌های اجتماعی وکلوپ‌های سرمایه‌گذاری آنلاین با یادگیری کارا همراه بود.

بر طبق گزارشات مالی مدیر اجرایی Danish، پیشنهادات موبایل بانک، سرمایه‌گذاری را از واسطه‌های مالی به سمت سرمایه‌گذاری شخصی می‌برد. شما بخشی را که می‌خواهید سرمایه‌گذاری کنید علامت‌گذاری می‌کنید. این هوش مصنوعی است که مسیر سرمایه‌گذاری شما را هموار می‌سازد. پیش‌بینی تکنولوژی ثروت برتر برای سال 2020 یک برنامه مشخص در حال رشد مدیریت پول بود.

[vc_row][vc_column][cz_contact_form_7 cf7="CF7 Quick Contact form" id="cz_59646" css_dd=".vc_custom_1510049133852{padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;border-radius: 20px !important;}" sk_label="color:#727272;margin-left:20px;" sk_input="padding-right:20px;padding-left:20px;"][/vc_column][/vc_row]