مرکز نوآوری فینوداد به بررسی و معرفی محصولات شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه فین‌تک می‌پردازد.


این روزها با توجه به گسترش شیوع کرونا اهمیت استارتاپ‌های حوزه سلامت دیجیتال بیش از پیش پررنگ شده است. تمرکز این استارتاپ‌ها بیشتر بر امکان قرار ملاقات با پزشک و پیش‌بینی وضعیت مادران باردار، تنظیم وقت آزمایش و آزمایش در محل می‌باشد. بنابراین این استارتاپ‌ها متناسب با نیاز متقاضیان فراهم گردیده و شرایط را برای ملاقات پزشک و فعالیت‌های حوزه بهداشت و سلامت بهبود بخشیده است.

نام شرکت:  one Medical

حوزه فعالیت: تنظیم قرار ملاقات و آزمایش

محصول یا خدمت: پلتفرم آنلاین ارتباط پزشک و بیمار

فناوری کلیدی: ارتباط از راه دور (صوتی و تصویری)، انتقال داده و اپلیکیشن‌های موبایل و پلتفرم‌های نرم‌افزاری

موقعیت جغرافیایی: ایالات متحده

سال تاسیس: 2007

مدل درآمدی: حق اشتراک از کلینیک‌ها

سرمایه جذب شده: 181.5 میلیون دلار

آخرین نوع تامین سرمایه: بازار ثانویه

آدرس سایت: one Medical.com

شرکت وان مدیکال فعالیت‌هایی نظیر ارتباط آنلاین پزشک و بیمار، رزرو قرارهای ملاقات، دریافت نوبت آزمایش، انجام آزمایش در محل انجام می‌دهد. این شرکت در حال حاضر خدمات خود را در کشور آمریکا، در شهرهای واشنگتن، بوستون، سانفرانسیسکو، نیویورک، لس آنجلس، شیکاگو، فونیکس و سیاتل ارائه می‌دهد.
شرکت وان مدیکال در سال 2007 توسط تام ایکس لنی در منطقه سانفرانسیسکو تاسیس شد.این شرکت در حال حاضر بیش از 800 کارشناس دارد.
کارشناسان به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته به بیماران و افراد مشاوره می‌دهند. اعضای وان مدیکال و افراد جدید می‌توانند از طریق تلفنی قرار ملاقات با پزشک مورد نظر خود را بگذارند. همچنین افراد با استفاده از اپلیکیشن وان مدیکال می‌توانند نزدیک‌ترین درمانگاه این شرکت در محل زندگی خود شناسایی کرده و در روز و ساعت دلخواه قرارهای ملاقات شکل بدهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.