مرکز نوآوری فینوداد به بررسی و معرفی محصولات شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه فین‌تک می‌پردازد.


تخصص شرکت: پرداخت خرد

سال شروع فعالیت: 1396

تاریخچه:
بعد از تجربهٔ شکست‌ها و موفقیت‌های مختلف در فضای استارتاپ و فضای راهکارهای پرداخت، تیم بنیان‌گذار فون‌پی تصمیم گرفت به نیازی پاسخ دهد که آن روزها به‌سرعت داشت در فضای اقتصادی کشور خودش را نشان می‌داد: نیاز به راهکاری جامع برای پرداخت‌های خرد با شکوفایی عصر اینترنت در کشور و حضور اجتماعی نسل جدید، خیلی از کارهای سخت یا کسل‌کنندهٔ روزمره به لطف فناوری‌های جدید به دنیای اینترنت کوچ کرده بودند و انجام آنها بسیار راحت‌تر شده بود، از جمله خرید آنلاین، سفارش آنلاین تاکسی و … اما هنوز راهکاری برای پرداخت‌های خرد وجود نداشت. پرداخت‌هایی که روزانه بارهاوبارها باید انجام می‌دادیم اما هر بار با مشکلات مختلف نظیر همراه نداشتن پول خرد مواجه می‌شدیم یا باید زمان باارزش خود را صرف آن می‌کردیم. فون‌پی با تلاش زیاد، با تحقیق و البته با آزمون و خطاهای متعدد شکل گرفت و بالید و حالا با تمام آن تجربیات توانسته در حوزه‌ی پرداخت خرد به راهکاری اثبات‌شده و پیشرو بدل شود.

فون‌پی سرویس و اپلیکیشنی برای ساده‌تر کردن پرداخت‌های موبایلی آنلاین است. فون‌پی در پرداخت‌های خُرد، جایگزینی کارآمد برای روش‌های سنتی است. به طور مثال می‌توانید از فون‌پی برای انواع پرداخت‌ها استفاده کنید: پرداخت کرایه تاکسی، خرید از فروشگاه، سوپرمارکت و وبسایت‌ها و صفحات اجتماعی و هر کاربرد دیگری که نیاز به پرداخت وجود دارد. خرید شارژ موبایل و انتقال اعتبار به دوستان نیز از دیگر امکانات فون‌پی است.

بنیان‌گذاران:

  • ابراهیم سوادی نژاد
  • وحید صادقی

برخی از ویژگی‌های فون پی

  • دسترسی به کیف پول، شارژ آن و پرداخت هزینه‌ها فقط در یک مرحله بدون انتقال به درگاه شتاب
  • ثبت گزارش‌ها و مشاهده تاریخچه رسیدها
  • امکان خرید از فروشگاه‌های فعال و کمک به خیریه‌ها
  • انتقال اعتبار به دیگران
  • خرید بسته‌های اینترنتی، شارژ و …

راه‌های ارتباطی با شرکت:

آدرس شرکت: تهران، خیابان حبیب‌الله کاشانی، خیابان سلیمی جهرمی، خ اعتمادیان نرسیده به میدان صادقیه، پلاک 23 طبقه 2 واحد 4

شماره تماس: 021910789515

آدرس وب‌سایت شرکت: www.phonepay.ir

آدرس ایمیل شرکت: info@phonepay.ir

READ  یوآیدی

استارت‌آپ‌های-ایرانیاکوسیستم استارت‌آپی

استارت‌آپپرداختپرداخت آنلاینپرداخت خردفین تک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *