[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ثبت‌نام طرح راه‌اندازی «شبکه‌ی تلفن همراه سازمانی (MVPN)» به‌صورت رایگان در شرکت داده‌ورزی سداد


مرکز نوآوری فینوداد خدمات متنوعی را در «پلت‌فرم نوآوریِ باز» خود در اختیار استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا و شرکت‌های دانش‌بنیان قرار می‌دهد. در این راستا، و به‌منظور مرتفع ساختن نیازهای ارتباطی این نوع کسب‌وکارها، فینوداد خدماتی نوین از جمله «شبکه‌ی تلفن همراه سازمانی (MVPN)» ارائه کرده است.

به دلیل مزیت‌های منحصر به فرد سرویس MVPN، به‌ویژه در ایام دورکاری، فینوداد تصمیم گرفته است این خدمت نوآورانه را به‌صورت رایگان به کارکنان محترم هلدینگ سداد نیز ارائه نماید. در بستر این سرویس، همکاران عزیز قادر خواهند بود به مدت 60 ساعت در هر ماه مکالمه‌ی رایگان موبایلی با سایر همکاران با استفاده از شماره‌ی داخلی سه‌رقمی داشته باشند.

جهت بهره‌گیری از سرویس MVPN لازم است همکاران گرامی سیم‌کارت ویژه‌ی فینوداد-سامان‌تل داشته باشند. در مرحله‌ی اول، این سیم‌کارت‌ها برای تمامی کارکنان شرکت داده‌ورزی سداد در نظر گرفته شده است و لازم است تمامی همکاران گرامی نسبت به ثبت‌نام در وب‌سایت فینوداد اقدام نمایند. این سیم‌کارت‌ها به‌صورت رایگان و با ۲ گیگ اینترنت هدیه و تحت مالکیت شخصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و علاوه بر سرویس MVPN، از مزیت‌ مکالمه و دیتای ارزان‌قیمت نیز برخوردار می‌باشد.

این پروژه حاصل همکاری مرکز نوآوری فینوداد و اپراتور «سامان تل» می‌باشد. در صورتی‌که تا ساعت ۹ و ۹ دقیقه‌ی شب ۹/۹/۹۹ اقدام به ثبت‌نام نمایید، در جشنواره‌ی «۹واره» سامان تل نیز شرکت داده شده و شانس برنده شدن جوایز این جشنواره را خواهید داشت.

*****همکاران محترم در صورتی که ده سیم کارت در مالکیت شما باشد امکان صدور سیم کارت سامان تل وجود ندارد خواهشمند است قبل از ثبت نام یکی از دو روش زیر استعلام نمایید:
1- ارسال کد ملی به شماره‌ی پیامکی 3000150
2- استفاده از نشانی https://mobilecount.cra.ir
سپس اقدام به ثبت نام نمایید *****

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.