مرکز نوآوری فینوداد به بررسی و معرفی محصولات شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه فین‌تک می‌پردازد.


تخصص شرکت:
ارائه راهکار­های نوین فناوری اطلاعات

تاریخچه:
شرکت توسعه شناسه پرداز منش با هدف ایجاد بستر­های بومی فناوری اطلاعات و طراحی و تولید محصولات و ارائه راهکار­های نوین در عرصه‌های مختلف فناوری اطلاعات کشور در  سال  1395 به طور رسمی تاسیس و فعالیت خود را  به صورت جدی در حوزه‌های و راهکار‌های نوین پرداخت پولی و بانکی آغاز نمود.
این شرکت جهت پیش‌برد بهتر اهداف خود با مشارکت موسسه‌­ی شتابدهنده‌منش و موسسه­‌ی مطالعات سرمایه‌گذاری ایرانیان و مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران درسال 1396 شرکت تهران این مجموعه را تاسیس نمودند­. شرکت توسعه شناسه پرداز منش در راستای ورود به دنیای فین­‌تک استارت آپ  شناسه را  راه‌­اندازی نمود تا در راهکار­های پرداخت الکترونیک کشور و اهداف دولت الکترونیک سهیم باشد.

بنیان­گذار : امیر­رضا جلایر

سهام داران شرکت:
1. موسسه نوآور شتاب دهنده منش
2. مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران
3. موسسه مطالعات سرمایه­‌گذاری ایرانیان
4. سایر اشخاص حقیقی

محصول ارائه شده:

شناسه راهکاری است که برای شناسه­‌دار کردن پرداختی­‌های اشخاص استفاده می­شود. ضمن تسهیل در پرداخت با این راهکار پیگیری و ردیابی پرداختی­‌های افراد توسط سامانه یکپارچه­‌ی شناسه به آسانی انجام می­‌شود.
شناسه در حقیقت یک راهکار موازی و مکمل است و در کنار سایر روش‌­های دریافت و جمع­‌آوری مطالبات مالی که افراد و سازمان‌­ها از آن­‌ها استفاده می­‌کنند، فرآیند وصول مطالبات را تسهیل می‌­کنند. مجموعه­‌هایی که از خدمات سامانه استفاده می­‌کنند در زمان اعلام مطالبه خود به مشتری­، شناسه قبض و شناسه پرداخت متناظر با آن پرداخت را هم به مشتری اعلام می‌­نمایند و مشتری می‌­تواند در کنار سایر روش‌­ها با استفاده از قبض نسبت به پرداخت وجه اقدام نماید .

از ویژگی‌های این برنامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پرداخت راحت­: تمامی قبوض صادر شده در شناسه می­‌توانند در دستگاه­‌های عابر بانک، کارت خوان­‌ها و از طریق کد USSD پرداخت شوند.
  • اطلاع رسانی با پیامک: شما می‌­توانید قبوض خود را بصورت پیامک برای مخاطبانتان ارسال کنید که ما رسیدن این پیامک را به کاربر تضمین می­‌کنیم.
  • پیگیری آسان: پس از صدور یک قبض می‌توانید وضعیت آن­را ببینید و پیگیری نمایید. چندین روش برای پیگیری قبوض در سامانه وجود دارد.
  • اقساط: همچنین شناسه قابلیت‌­هایی برای اقساط دارد. شما می‌­توانید اقساط را در شناسه ایجاد، مدیریت و پرداخت کنید.

راه­های ارتباطی با شرکت:

تهران-خ پاسداران -میدان هروی -بلوار مکران جنوبی  پ 25 شماره تماس: 2675151467 -021

دفتر 2: مشهد بزرگراه آسیایی نبش آزادی 97 -برج سامانه طبثه 7 واحد 720 شماره تماس:051364558141

آدرس ایمیل شرکت:   info@shenase.net

آدرس وب سایت :     https://www.shenase.net

READ  8 مولفه نوآوری

استارت‌آپ‌های-ایرانیاکوسیستم استارت‌آپیمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *