مرکز نوآوری فینوداد به بررسی و معرفی محصولات شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه فین‌تک می‌پردازد.


  • تخصص شرکت:
    تولید برنامه­‌ی کاربردی در حوزه پرداخت‌(فین­­­­­­­­­­ تک­)­­
  • معرفی شرکت:

اگر در زندگی روزمره خود از تاکسی زیاد استفاده می‌کنید حتما با چالـش کمبود پـول نقد و مخصوصاً پول خـرد مواجه شدید. در دسترس نبودن عابر بانک و عدم امکان استفاده از کارت بانکی برای پرداخت کرایه تاکسی تبدیل به دردسر بزرگ سفر­های درون شهری شده است. با استفاده از اپلیکیشن تومن می‌توانید این مشکل را برای همیشه حل کنید. به راحتی و با شارژ کیف پول خود پرداختی سریع، راحت و بی­دغدغه را تجربه کنید. تومن استارت‌آپی است که با تکیه بر دانش فنی و تجربی قوی خود توانسته در کوتاه‏‌ترین زمان به صنعت پرداخت کشور مسلط شود. ۶ مردادماه ۱۳۹۷ محصول پرداخت کرایه تاکسی «تومن» و ۲۱ مردادماه ۱۳۹۷ بخشی از محصول خدمات ارزش‌افزوده وارد بازار شد. تومن در بخش تاکسی در کمتر از ۳ ماه از راه‌اندازی محصول، به بیش از ۱۰۰۰ سفر روزانه رسیده است.

  • بنیان گذارن محصول


  • معرفی محصول ارائه شده:

ثبت نام و ورود  

پس از وارد شدن به صفحه ورود، با کادر وارد کردن شماره تلفن همراه رو به رو می شوید. شماره موبایلی که در این کادر وارد می‌کنید، راه ارتباطی ما با شما خواهد بود پس از وارد کردن شماره، یک کد 5 رقمی برای شما ارسال خواهد شد که به منظور اطمینان یافتن از صحت شماره شماست. با وارد کردن این کد تایید، فرآیند ثبت نام شما به پایان خواهد رسید.

پرداخت کرایه تاکسی

با اسکن بارکد نصب شده در تاکسی، مشخصات راننده به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید در صورت نیاز مبلغ مورد نظر را تغییر دهید. با لمس دکمه پرداخت، مبلغ کرایه از حساب شما کسر و به راننده منتقل می­شود. راه‌حل جایگزین اسکن بارکد، وارد کردن کد پذیرنده است. با لمس دکمه «کد پذیرنده» و وارد کردن کد 7 رقمی راننـده، به صفحه راننده هدایت خواهید شد. در صورت نیاز، می‌توانید اعتبار کیف پول خود را افزایش دهید. برای این کار پس از انتخاب گزینه افزایش در درگاه بانکی، پس از انتخاب شماره کارت و وارد کردن رمز دوم و CVV2 گزینه تایید را انتخاب نمایید. پس از لمس دکمه تایید، اعتبار کیف پول شما افزایش خواهد یافت و به اپلیکیشن وارد خواهید شد.

افزایش اعتبار

در صورت نیاز، می‌توانید اعتبار کیف پول خود را افزایش دهید. برای این کار پس از انتخاب گزینه افزایش اعتبار و تعیین مبلغ مورد نظر به درگاه منتقل خواهید شد
در درگاه بانکی، پس از انتخاب شماره کارت و وارد کردن رمز دوم و CVV2 گزینه تایید را انتخاب نمایید. پس از لمس دکمه تایید، اعتبار کیف پول شما افزایش خواهد یافت و به اپلیکیشن وارد خواهید شد.

خرید شارژ تلفن همراه پس از وارد شدن به بخش خرید شارژ، شما باید اپراتور مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله بعد با انتخاب مبلغ شارژ مورد نیاز خود و انتخاب گزینه خرید فرایند خرید شما کامل می‌شود و سیم کارت شما بلافاصله شارژ می‌شود.در صورت تمایل، می‌توانید با انتخاب دکمه «تغییر شماره» شماره دیگری را وارد کنید یا از لیست مخاطبان تلفن همراه خود یک شماره را انتخاب کنید.

  • راه­های ارتباطی با شرکت:

تهران، ونک، خیابان برزیل، خيابان شهيد دكترشمس لاهيجاني (نيلو)، پلاك 9، طبقه سوم

شماره تماس: 91007891(021)

آدرس ایمیل شرکت:  info@tomanpay.net

آدرس سایت:          https://tomanpay.net

READ  پی‌پال و خرید پلتفرم مدیریت ریسک و تقلب سیمیلیتی

استارت‌آپ‌های-ایرانیاکوسیستم استارت‌آپیمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *