مدیریت ثروت چگونه در مشتریان اشتیاق ایجاد می‌کند؟


قواعد، بیشتر نقش مشتاق‌سازی مشتری، مشاوره ثروت، درآمد و پس‌انداز را داشته‌اند. ایده‌ی اینکه اگر یک پلتفرم مدیریت ثروت بسازید، مردم هم از آن استقبال خواهند کرد، ایده درستی نیست. مشاوران سنتی کسب و کارها در مقابل، با احساس شجاعت به کار خود ادامه می‌دهند و هنوز سهم بازار بیشتری نسبت به مدل‌های آنلاین دارند.

چطور قوانین می‌توانند مردم را وادار به مدیریت ثروت کنند؟

فرصت‌های روشنی برای شتاب‌دهنده‌ها وجود دارند، به گونه‌ای که در زمینه‌ی ایجاد اشتیاق مصرف‌کنندگان بهتر عمل کنند. سرمایه‌گذاری و پس‌انداز، حوزه‌های فوق‌العاده پیچیده‌ای برای عموم مردم هستند؛ حجم بالای محتوای دریافتی از راه‌های ارتباطی موجود، سبب ایجاد کارایی نمی‌شود؛ ما تنها زمانی متوجه می‌شویم، که بیشتر اگاه شده باشیم.


     x

10 حوزه مهم و پس‌انداز و سرمایه‌گذاری در کانادا و آمریکا:

نمودار بالا، توزیع در حال کاهش اهمیت مشتریان در کانادا و امریکا در بخش‌های مختلف پس‌انداز و سرمایه‌گذاری را در نشان می‌دهد.

آیا می‌توان پول را به سادگی جابجا کرد ؟

آیا برای سرمایه‌گذاری باید با سرمایه زیاد آغاز کرد؟

پیام مورد تاکید این است که قواعد مدیریت ثروت قادر به جلوگیری از شکل‌گیری زبان پیچیده در بازاریابی است و هم‌چنین شانس بیشتری برای تشویق مشتریان فراهم می‌سازد. پیشرفت در برنامه‌ریزی‌ها از طریق تجربه سرمایه‌گذاری و پیشنهادات سرمایه‌گذاری شکل می‌گیرد که پیشرفت سرمایه‌گذاری، خود به عنوان  یک روند کلیدی در 2020 شناخته می‌شود. در مقابل، خدمات مالی می‌توانند به وسیله مشاوره سنتی، مشاوره دیجیتال و کانال‌های سرمایه‌گذاری مستقیم توزیع شده باشند. این در حالی است که تمرکز مالی، بیشتر بطور شناور در ارتقا تکنولوژی است.

از زمانی‌که برنامه‌ریزی مالی، تکنولوژی محور شد و قابلیت استخدام بالا رفت و ایجاد اشتیاق در کاربر جان تازه‌ای گرفت.

 ‌ ‌ 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.